O nas

Vario Transport to przedsiębiorstwo, które zostało założone w 2002 roku w Goleniowie. Początkowo firma zajmowała się tylko przewozami spedycyjnymi. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w międzynarodowym transporcie ładunków chłodniczych, gabarytowych, ponadgabarytowych, ciężkich i specjalnych. Firma od wielu lat świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi transportowe na terenie Polski jak i Europy.

Specjalistyczne pojazdy oraz zaangażowanie, wiedza i skuteczność doskonale zgranego zespołu ludzi to najlepsza gwarancja, że każdy powierzony nam ładunek dotrze na miejsce terminowo i bezpiecznie. W naszej branży nie ma prostych zleceń. Każde zadanie traktujemy jak wyzwanie i dokładamy wszelkich starań, aby jego realizacja spełniała oczekiwania Klienta.

Personel firmy składa się z doświadczonych i odpowiedzialnych ludzi. Pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, które pozwalają sumiennie i terminowo spełnić powierzone im zadania.

Każdy transport Państwa towarów realizowany jest bardzo nowoczesnym sprzętem samochodowym wyposażonym w całodobowy monitoring i obsługiwanym przez doświadczonych kierowców.
Dla każdego naszego kontrahenta przy stałych zleceniach jesteśmy wstanie zaproponować możliwość monitorowania pojazdu z jego towarem.

Nad stanem technicznym i pełną sprawnością naszych pojazdów czuwają nasi wykwalifikowani mechanicy a dodatkowe umowy serwisowe z autoryzowanym serwisem gwarantują nam pełną sprawność naszych pojazdów, dzięki czemu Państwa towar zawsze dojedzie w najkrótszym czasie.

Jesteśmy partnerami: